Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.   Click to listen highlighted text! Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.

Kintija Barloti

Kintija Barloti ieguvusi ekonomikas maģistra grādu un ārsta kvalifikāciju.

Strādājusi vadošos amatos starptautiskos farmācijas uzņēmumos un medicīnas uzņēmumu biznesa attīstības vadībā. Vienlaikus turpina studijas ekonomikas doktora programmā Latvijas Universitātē. Līdzšinējā darba pieredze biznesa un ekonomikas vadības jomā bijusi saistīta ar tādiem uzņēmumiem kā «Johnson&Johnson», GmbH «Ratiopharm», AS «Grindeks», SIA «Global Virotherapy Cancer Clinic».

Kintija Barloti kundze ir biznesa attīstības eksperte un uzņēmēja ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi starptautiskā biznesa vadībā, jaunu zīmolu izstrādē vairākās valstīs un inovatīvu produktu izstrādē.

Pamatojoties uz ievērojamo pieredzi veselības nozares vadošajos amatos, viņa sniedz biznesa konsultācijas, veidojot, vadot un piesaistot starptautiskus klientus jauniem medicīnas zīmoliem un klīnikām.

Click to listen highlighted text!