Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.   Click to listen highlighted text! Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.

Panorāmas zobu rentgens

Ortopantomogramma – vai tā saucamais žokļu panorāmas uzņēmums – tā ir augšžokļa un apakšžokļa rentgenogrāfija kas tiek veikta ar speciālu rentgena aparātu – ortopantomogrāfu.

  • Ar ortopantomogrāfu iegūt skaidri saredzamu momenta uzņēmumu, kas ļauj precīzi noteikt visu zobu veselības stāvokli, to attiecību vienam pret otru, noteikt izmaiņas zobu sakņu struktūrā un apkārtējā kaulu struktūrā.
  • Ar panorāmas uzņēmumu palīdzību ārsti-protēzisti, paradentologi, ortodonti spēj uzstādīt precīzu diagnozi un nozīmēt piemērotāko ārstēšanas metodi.
  • Panorāmas zobu rentgens – izmeklējums nepieciešams pareizai zobu protezēšanai, parodontīta ārstēšanai, dažādu zobu defektu ārstēšanai, kā arī sakodiena defektu labošanai.
  • Rentgenogrāfijas izmeklējumā iegūst ķermeņa daļu kaulu attēlus vai kontrastētu orgānu attēlus dažādās projekcijās. Var pielietot arī rentgenoskopijas metodi, ar kuras palīdzību var izvērtēt orgānu funkciju, kā arī veikt dažādas invazīvas manipulācijas.

 

  • Pieteikšanās reģistratūrā vai pa tālruni 63022101;
Click to listen highlighted text!