Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.   Click to listen highlighted text! Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.

Vakances

Ja esi nolēmis pieteikties uz kādu no vakancēm, savu CV sūti uz e-pastu: [email protected], norādot uz kādu amatu piesakies.
Tuvāka informācija: 28636638

Informējam, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu personāla atlasi uz vakanto amatu vietām. Piesakoties uz vakanto amata vietu, pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei un izmantošanai šajā un citos SIA “Jelgavas poliklīnika” personāla atlases procesos 6 mēnešus no dokumentu iesniegšanas brīža. Gadījumā, ja pretendents nevēlas sniegt savu piekrišanu dokumentu izmantošanai citos atlases procesos, lūdzam norādīt to pieteikumā. Datu pārzinis: SIA “Jelgavas poliklīnika”, reģistrācijas numurs: 41703007095, juridiskā adrese: Sudrabu Edžus iela 10, Jelgava, LV – 3001, Latvija.
Informācija par personas datu apstrādi SIA “Jelgavas poliklīnika” atrodama mājas lapā:
https://jp.lv/privatuma-politika-darbinieki

Click to listen highlighted text!