Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.   Click to listen highlighted text! Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.

Tiks izmainītas speciālistu pieņemšanas vietas

Jelgavas poliklīnikā noslēgušies renovācijas darbi un tiks mainītas nodaļu un vairāku medicīnas darbinieku pieņemšanas vietas.

No nākamās nedēļas pakalpojumi, kas bija pieejami Estētikas nodaļā poliklīnikas trešajā stāvā – masāžas kabinets, podologu kabineti un kosmetologs – turpmāk apmeklētājiem būs pieejami ceturtajā stāvā, līdzās fizikālās terapijas kabinetam. Ar laiku uz ceturto stāvu tiks pārcelts arī endoskopijas kabinets. Savukārt Sieviešu konsultāciju nodaļa, kas atradās Raiņa ielā, tiks pārcelta uz poliklīnikas trešo stāvu.

Speciālistu pāriešana uz jauno pieņemšanas vietu notiek pakāpeniski, tādēļ pacienti, kuri ieradīsies uz vizīti, par speciālista kabineta atrašanās vietu tiks informēti poliklīnikas reģistratūrā. Jautājumu, kā arī papildu informācijas gadījumā iedzīvotāji aicināti sazināties ar reģistratūru pa tālruni 63022101 vai sekot līdzi informācijai mājaslapā www.jelgavaspoliklinika.lv.

Click to listen highlighted text!