Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.   Click to listen highlighted text! Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.

Sīkdatnes

SIA “Jelgavas poliklīnika” (turpmāk – Pārzinis) tīmekļa vietnē https://jp.lv un https://jelgavaspoliklinika.lv (turpmāk – Tīmekļa vietne) tiek izmantotas sīkdatnes.

Sīkdatnes jeb sīkfaili ir mazi teksta faili, ko Tīmekļa vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē (turpmāk kopā saukti – Ierīces), kad jūs atverat Tīmekļa vietni. Sīkdatnes tiek izmantotas, lai Tīmekļa vietnes lietotājam (turpmāk – Lietotājam) būtu iespējams ērtāk un efektīvāk izmantot Tīmekļa vietni.

Sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīcē nav nepieciešama Jūsu piekrišana, ja sīkdatnes ir pilnīgi nepieciešamas Tīmekļa vietnes darbībai. Par šādu sīkdatņu izmantošanu mēs Jūs informējam.

Pārzinis ar sīkdatnēm saistīto informāciju neizmanto, lai Lietotāju personiski identificētu, un dati par Lietotāja navigāciju Tīmekļa vietnē ir Pārziņa kontrolē.

Pēc vēlēšanās varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Vairāk lasiet šeit https://aboutcookies.org/.

Jūs varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Jūsu Ierīcē, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana Ierīcē. Taču tādā gadījumā, Jums būs manuāli jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet Tīmekļa vietni, un pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies.

Lai katrā Tīmekļa vietnes apmeklējuma reizē nevajadzētu atkārtoti informēt Jūs par sīkdatņu izmantošanu, Jūsu ērtībai Pārzinis izmanto arī sīkdatnes, lai reģistrētu, vai Jūs esat informēts par to, ka Tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes. Tāpat, lai katrā Tīmekļa vietnes apmeklējuma reizē nevajadzētu atkārtoti lūgt Jūsu piekrišanu sīkdatņu izmantošanai, Jūsu ērtībai Pārzinis izmanto arī sīkdatnes, lai reģistrētu, vai Jūs esat piekritis, ka Tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes. Atkārtotus paziņojumus par sīkdatņu izmantošanu un atkārtotas piekrišanas lūdzam tikai tad, ja Pārzinis veicis izmaiņas sīkdatņu izmantošanā.

Sīkdatņu politika pēc nepieciešamības var tikt grozīta. Pārzinis visas sīkdatņu politikas izmaiņas publicēs Tīmekļa vietnē, sniedzot īpašu paziņojumu par izmaiņām. Sīkdatņu politikas iepriekšējās versijas Pārzinis uzglabās arhīvā, lai Jūs nepieciešamības gadījumā varētu tās pārskatīt.

Click to listen highlighted text!