Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.   Click to listen highlighted text! Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.

SIA “Jelgavas poliklīnika” viesojās pārstāvji no Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīcas

Šajā vasarā projekta “SIA “Jelgavas poliklīnika” norobežojošo konstrukciju energoefektivitātes paaugstināšana” ietvaros ar Eiropas Savienības (ES) fondu atbalstu tika renovēta Jelgavas poliklīnikas ēka. Šī projekta galvenais mērķis bija paaugstināt energoefektivitāti Jelgavas poliklīnikas ēkā, reizē samazinot siltumenerģijas patēriņu un ar to saistītās izmaksas, kā arī uzlabot strādājošo darba apstākļus.

Aizvadītājā ceturtdienā (27.10.) poliklīnikā viesojās delegācija no Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīcas. Vizītes mērķis bija pieredzes apmaiņa ēkas siltināšanas un energoefektivitātes paaugstināšanas jautājumos. Slimnīcas valdes loceklis Didzis Lūkins atzinīgi vērtēja paveikto un pateicās par vērtīgo tikšanos un izteica cerību, līdzīgu projektu īstenot arī savā pārvaldītajā ārstniecības iestādē. “Paldies Jelgavas poliklīnikas valdes loceklei Kintijai Barloti un viņas komandai par atsaucību un laipnību, uzņemot mūsu komandu un apmainoties ar pieredzi un zināšanām! Uz sadarbību,” rezumēja Lūkins.

 

Atgādinām, ka SIA “Jelgavas poliklīnika” realizētā projekta ietvaros tika nosiltināts jumts, ārsienas, pagraba griesti, nomainītas ēkas ieejas durvis, sakārtota ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēma, kā arī nokrāsota fasāde. Tāpat jau šobrīd poliklīnikā notiek priekšdarbi nākamās attīstības ieceres īstenošanai – saules paneļu uzstādīšanai, lai ražotu elektrību iestādes vajadzībām.

Click to listen highlighted text!