Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.   Click to listen highlighted text! Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.

Izmaiņas – semināru vadīs Dr. Mārtiņš Kalējs.

Sirds ķirurgs Mārtiņš Kalējs
Sirds ķirurgs Mārtiņš Kalējs

Sirds ķirurgs Mārtiņš Kalējs piedalīsies Jelgavas poliklīnikas Akadēmijas seminārā ar lekciju “Antikoagulantu lietošana pacientiem pēc sirds vārstuļu operācijām.”.

Dr. M. Kalējs specializējies:

  • Iegūto sirdskaišu korekcijā;
  • Koronārās sirds slimības ķirurģiskā ārstēšanā;
  • Vārstuļu protezēšanā un plastikā;
  • Torakālās aortas ķirurģijā;
  • Transkatetru sirds vārstuļu protezēšanā (TAVI).

Jelgavas poliklīnikas Akadēmija – semināru cikls, kurā speciālistiem ir iespēja papildināt zināšanas un dalīties pieredzē ar Latvijā un Eiropā atzītiem viedokļu līderiem.

Semināra sākums 19. septembrī, plkst. 15:00, reģistrācija no plkst. 14:30, Jelgavas poliklīnikas Konferenču zālē.

 

I pusgada programma:

31.10.2019

“Gangrēna kājā – gangrēna galvā jeb kā novērst kājas amputāciju un insultu”. PSKUS Asinsvadu ķirurģijas centrs, Asinsvadu ķirurgs, Angioķirurgu biedrības prezidents prof. Dainis Krieviņš

14.11.2019

JPA Lielā konference “Ģimenes psihoemocionālā veselība” – Doc. Viktorija Ķēniņa, neiroloģe, imunoloģe, RAKUS; Dr. Sandra Vestermane, neiroloģe, SIA “Avicenna.lv”; Dr. Inga Zārde, Psihiatre, veselības centrs “Vivendi”; Dr. Gunta Andžāne, ārste psihoterapeite, BKUS; Lolita Muzikante, klīniskā psiholoģe, privātprakse

12.12.2019

“Nezināmais un zināmais diabēta diagnostikā, un diabēta profilaksē” – endokrinologs   Ingvars Rasa;

“HCV un HIV ģimenes ārsta praksē” – infektologs Viesturs Zvirbulis

 

Click to listen highlighted text!