Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.   Click to listen highlighted text! Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.

Parūpējies par savu acu veselību

Ik gadu oktobra otrajā ceturtdienā tiek atzīmēta “Pasaules redzes diena”.
SIA “Jelgavas poliklīnika” oftalmoloģe dr. Elita Lūse norāda, ka: “Šodien redzes problēmas kļūst arvien aktuālākas. Bērniem mācību process norit tālmācībā, mēs ikdienā bieži izmantojam viedierīces, tādēļ acīm pieaug spriedze. Rezultātā arvien lielākai sabiedrības daļai attīstās tuvredzība un “sausās acs sindroms”. Otra tendence – cilvēki reti vai pat novēloti apmeklē acu ārstu. Svarīgi vismaz reizi gadā apmeklēt redzes aprūpes speciālistus un profilakses nolūkos pārbaudīt acu spiedienu un pārējos ar redzi saistītos rādītājus. SIA “Jelgavas poliklīnika” pieejama mūsdienīga diagnostikas aparatūra, kas ļauj atklāt agrīnas stadijas un ielaistas redzes problēmas”.
Tādēļ aicinām rūpēties par savu acu veselību un veikt pierakstu pie SIA “Jelgavas poliklīnika” speciālistiem, tostarp oftalmoloģes E.Lūses.
Dr.E.Lūses pieņemšanas laiki:
P.: 14:00-19:00;
O.: 8:00- 14:00;
C.: 8:00- 14:00;
Pieraksts pie citiem speciālistiem un viņu pieņemšanas laiki redzami šeit:
Vai sazinies ar mums:
📞+371 63022101
📩 jp@jp.lv
🏥Sudrabu Edžus iela 10, Jelgava
Click to listen highlighted text!