Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.   Click to listen highlighted text! Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.

Pacientiem pieejama jauna videoendoskopijas iekārta

Lai pacientiem pilnvērtīgi spētu nodrošināt endoskopijas pakalpojumus SIA “Jelgavas poliklīnika” uzstādīta jaunākās paaudzes medicīnas iekārta, kas ļauj izmeklējumus veikt ātrāk un ar lielāku precizitāti.

SIA “Jelgavas poliklīnika” saviem pacientiem piedāvā medicīnas pakalpojumus diagnosticēšanā, slimību ārstēšanā, rehabilitācijā, slimību novēršanā un profilaktisku pasākumu veikšanā. Tostarp arī endoskopijas pakalpojumus ar videoendoskopijas iekārtu. Endoskopija ir augstas precizitātes kuņģa-zarnu trakta diagnostikas metode, kas ļauj savlaicīgi konstatēt dažādas kuņģa, barības vada un zarnu saslimšanas.

Līdz šim, lai nodrošinātu pilnvērtīgus pakalpojumus, ārstniecības iestāde nepieciešamo endoskopijas aparatūru nomāja. Savukārt, no novembra ir iegādāta un poliklīnikā uzstādīta viena no jaunākajām un modernākajām videoendoskopijas sistēmām “Olympus EVIS X1”.

Jaunākās paaudzes aparāts ne tikai nodrošina labākas apskates un vizualizācijas iespējas, bet arī ļauj labāk izvērtēt mazus veidojumus un izmaiņas gļotādā, līdz ar to uzlabo agrīna vēža diagnostikas iespējas. Endoskopijas pakalpojumus SIA “Jelgavas poliklīnika” nodrošina dr.Jurijs Seļezņovs (pacientu pieņemšana pirmdienās no plkst.8:00 līdz plkst.14:30), kā arī dr. Hosams Abu Meri (pacientu pieņemšana ceturtdienās no plkst.9:00 līdz plkst.15:00). Pacientu pieņemšana notiek pēc iepriekšēja pieraksta.

FOTO: SIA “Jelgavas poliklīnika” ārsts endoskopists dr. Jurijs Seļezņovs priecājas par jauno aparatūru, kas ļauj detalizētāk veikt izmeklējumus.

Click to listen highlighted text!