Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.   Click to listen highlighted text! Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.

Noskaidrotas Jelgavas poliklīnikas “Sirdsmāsiņas”.

Jelgavas poliklīnikas apmeklētāju atstātās balsis par “Sirdsmāsiņām” ir saskaitītas, un esam noskaidrojuši pacientu mīļākās, sirsnīgākās un atsaucīgākās māsiņas.

Saņēmām 109 balsis par 29 māsiņām, no kurām visvairāk balsis saņēma Sieviešu konsultāciju nodaļas vecmāte – ārsta palīgs Aļimpiada Gvozdova. Tikai ar divām balsīm atpalika oftalmoloģijas māsa – Natālija Kirova. Savukārt trešo lielāko balsu skaitu saņēma Arodslimību un Obligāto veselības pārbaužu kabineta medicīnas māsa – Egija Barteņeva.

Pieteikumus un labos vārdus pacienti māsiņām atstāja gan balsošanas kastēs, kas bija izvietotas poliklīnikas telpās, gan iesūtīja Jelgavas poliklīnikas FaceBook lapā, gan e-pastā.

Vissirsnīgākās bija tieši bērnu rakstītās balsošanas lapiņas, piemēram:

“208. kabineta māsiņas ir vislabākās, vissmaidīgākās, visatsaucīgākās.” Emīlija 10 gadi.

“Agrita un Siantara, visforšākās un atsaucīgākās māsiņas. Vienmēr laipnas un pozitīvas. Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jums jauno gadu.” Emīls no Svētes pagasta.

Akciju rīkojām, lai pievērstu uzmanību māsu darbam, palielinātu profesijas prestižu un novērtētu Sirdsmāsiņu redzamos un neredzamos darbus.

Click to listen highlighted text!