Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.   Click to listen highlighted text! Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.

Laboratorija

Klīniski diagnostiskā laboratorija – ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām, veic no cilvēka iegūta materiāla hematoloģisko, klīnisko, koaguloģisko, imūnhematoloģisko, imūnķīmisko, klīniski ķīmisko izmeklēšanu.

Laboratorisko izmeklēšanu veic uz vietas Jelgavas poliklīnikā, tūlīt pēc parauga noņemšanas. Procesi laboratorijā ir automatizēti un standartizēti, kas nodrošina izmeklējuma rezultātu precizitāti un izsekojamību.

Katru dienu visiem izmeklējumiem veic iekšējo un regulāri – ārējo kvalitātes kontroli (Labquality (Somija) un RfB (Vācija)) ar piegādātajiem kontroles materiāliem, iegūstot apliecinājumu stabiliem kvalitātes rādītājiem.

Laboratorija ir akreditēta – LATAK M-519,  LVS EN/ISO 15189 : 2013.

Jelgavas poliklīnikas laboratorijā pieejami:

<strong>Procedūru kabineta darba laiks:</strong>
Pirmdiena – Piektdiena:

07:30 – 12:30 – analīžu ņemšana;
13:00 – 16:00 – analīžu ņemšana, vakcinācija, injekcijas;

Analīžu materiāla ņemšana notiek
108. Procedūru kabinetā (1. stāvs).
Asins analīzes bērniem no pirksta ņem
Laboratorijā (3. stāvs).

Analīžu rezultātus ir iespējams saņemt arī elektroniski!
Norādiet savu mobilā tālruņa numuru un e-pasta adresi reģistratoram pirms analīžu nodošanas un saņemsiet rezultātus e-pastā tiklīdz tie būs gatavi.

Click to listen highlighted text!