Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.   Click to listen highlighted text! Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.

Jelgavas poliklīnikas pneimoloģei Lilitai Dinkai pasniedz Jāņa Leimana balvu par ieguldījumu tuberkulozes ierobežošanā.

Pneimoloģe_Lilita_Dinka_ar_medmāsām_Ilonu_Pommeri_Solveigu_Konovalovu
Ilona Pommere, Lilita Dinka un Solveiga Konovalova ar Jāņa Leimana balvu par mūža ieguldījumu tuberkulozes ierobežošanā.

Pneimoloģe Lilita Dinka lielāko darba mūža daļu nostrādājusi  Jelgavas tuberkulozes slimnīcā, kopš 2008. gada vada Plaušu slimību nodaļu Jelgavas poliklīnikā.

Jau vairākus gadus Tuberkulozes dienas ietvaros Lilita Dinka  Jelgavas poliklīnikā  rīko Plaušu veselības pārbaudes, kad ikviens iedzīvotājs aicināts pārliecināties par savu plaušu veselību.

Kolēģi ārsti Lilitu Dinku raksturo kā ļoti zinošu, apzinīgu un atbildīgu speciālisti, kura interesējas par jaunākajām diagnostikas un ārstēšanas metodēm un pielieto tās savā ikdienas darbā. Pacientu aprūpē ir iejūtīga, pretimnākoša, bet arī prasīga.

Attiecībās ar kolēģiem ir koleģiāla un atsaucīga. Ārste Lilita Dinka saka, ka liels atbalsts viņas ikdienas darbā ir medicīnas māsas Solveiga Konovalova un Ilona Pommere. Ar Ilonu abas kopā strādā jau kopš Tuberkulozes slimnīcas laikiem.

 

/Foto: Jelgavas Vēstnesis/

Click to listen highlighted text!