Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.   Click to listen highlighted text! Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.

Jelgavas Poliklīnikas Akadēmija – semināri mediķiem.

Projekts, kura mērķis ir sniegt mūsdienīgu, starptautiska līmeņa, profesionālu informāciju medicīnā. Projektā piesaistīti starptautiski atzīti medicīnas jomas vadošie viedokļa veidotāji, kuri dalīsies savās zināšanās ar mūsu mediķiem. Jelgavas Poliklīnikas Akadēmija izveidota kā zināšanu tilts starp korifejiem un ārstiem.

Semināru norise plānota reizi mēnesī, lai ārsti satiktu kolēģus, lai apmainītos ar viedokļiem un zināšanām, kuras savukārt noderētu ikdienas darbā.

Semināra tēmas paredzētas dažādas un tās aptvers visas ģimenes ārstu un citu speciālistu interesējošās jomas, tādas kā kardioloģiju, pulmonoloģiju, pediatriju un paliatīvo aprūpi. Tuvāko mēnešu laikā Jelgavas Poliklīnikas Ākadēmijā gaidāmi pneimonologa Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Pneimonoloģijas galvenā speciālista Alvila Krama, Jelgavas poliklīnikas pneimoloģes Lilitas Dinkas, kā arī Iekšīgo slimību katedras docētāja profesora Oskara Kalēja vadīti semināri.

Ģimenes ārsti  un speciālisti jau 31.oktobrī gaidīti uz pirmo semināru Jelgavas Poliklīnikas Akadēmijā Jelgavas poliklīnikas konferenču zālē, kurā piedalīsies kardiologs, PSKUS Latvijas kardioloģijas centra vadītājs, profesors Andrejs Ērglis  un Jelgavas Poliklīnikas kardiologs Marina Kovaļova.

Click to listen highlighted text!