Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.   Click to listen highlighted text! Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.

Jelgavas poliklīnika iegādājusies jaunās mamogrāfijas un ultrasonogrāfijas iekārtas

Mammografija

Turpinot attīstīt tehnoloģisko nodrošinājumu un darbā ieviešot jaunākās paaudzes izmeklējumu tehnoloģijas, SIA “Jelgavas poliklīnika” iegādājusies divas jaunas iekārtas – digitālo mamogrāfu un ultrasonogrāfu, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

“Tehnoloģijas attīstās ļoti strauji, un tas attiecas arī uz izmeklējumu iekārtām medicīnas nozarē. Ja finansējums to ļautu, iekārtas būtu jāmaina ik pa pieciem sešiem gadiem,” stāsta poliklīnikas valdes locekle Kintija Barloti, norādot, ka jaunais digitālais mamogrāfs poliklīnikā aizstājis desmit gadus lietoto iekārtu. “Iepriekšējā izmeklējumu iekārta savu laiku jau bija nokalpojusi, un radām iespēju par iestādes līdzekļiem šogad iegādāties jaunu aparātu, kas ir mūsdienīgāks un ar papildu funkcijām, daudz ērtāks gan speciālistam, gan arī pacientam. Mamogrāfs ir uzstādīts, darbinieki apmācīti, un ar to jau veikti pirmie izmeklējumi,” stāsta K.Barloti.

Savukārt ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu projektā “Primārās aprūpes centra attīstīšana Jelgavas pašvaldībā” iegādāta un jau uzstādīta jauna ultrasonogrāfijas izmeklējumu iekārta. “Iepriekšējo esam nomainījuši pret jaunākās paaudzes iekārtu,” tā K.Barloti.

Gan mamogrāfijas izmeklējumus, izmantojot jaunākās paaudzes digitālo mamogrāfijas iekārtu, gan ultrasonogrāfijas izmeklējumus poliklīnikā var veikt, iepriekš piesakoties poliklīnikas reģistratūrā.

Avots: https://www.jelgava.lv/lv/jaunumi/zinas/poliklinika-iegadajusies-jaunu-mamografijas-un-ultrasonografijas-iekartu/

Click to listen highlighted text!