Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.   Click to listen highlighted text! Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.

Jauno mediķu programma Jelgavas poliklīnikas Akadēmijā.

Lai rosinātu skolu jauniešu interesi par medicīnas jomu un sniegtu zināšanas, kas ļautu skolēniem veiksmīgāk izvēlēties nākotnes profesiju, Jelgavas poliklīnikas Akadēmijā izveidota Jauno mediķu programma.

Jauno mediķu programma sāksies 28. oktobrī, un skolēniem divas reizes mēnesī tiks piedāvātas četru stundu ilgas teorētiskas un praktiskas nodarbības, kuru laikā viņi varēs iepazīt dažādu medicīnas jomu speciālistu darbu, iegūt informāciju par medicīnas izglītībā nepieciešamajām zināšanām, kā arī praktiski iepazīt darbu Jelgavas medicīnas iestādēs.

Nodarbības notiks darba dienu pēcpusdienās vai nedēļas nogalēs, tādejādi tās netraucēs vispārējās izglītības apguvi. Tās pat varētu uzlabot skolēnu interesi par bioloģijas, ķīmijas un fizikas apguvi, jo skolēni redzētu šo zināšanu praktisku pielietojumu.

Jauno mediķu programmā aicināti piedalīties skolēni sākot no 9. klases.

Nodarbības būs bez maksas.

Jauno mediķu programmai skolēni var pieteikties pie savas skolas karjeras konsultanta.

Jauno_Mediku_SKOLA

Click to listen highlighted text!