Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.   Click to listen highlighted text! Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.

Turpinās poliklīnikas infrastruktūras sakārtošana

2024.gada 8.februāri ir noslēgts līgums starp SIA “JELGAVAS POLIKLĪNIKA” (turpmāk – Poliklīnika) un Centrālā finanšu un līgumu aģentūra par projekta “SIA “JELGAVAS POLIKLĪNIKA” veselības aprūpes infrastruktūras stiprināšana, vides pieejamības uzlabošana” Nr.4.1.1.3.i.0/1/23/I/CFLA/027 (turpmāk – Projekts) īstenošanu un tam nepieciešamā finansējuma piešķiršanu. Projekts tiek līdzfinansēts no Eiropas savienības Atveseļošanās un noturības mehānisma (Turpmāk – AF) plāna līdzekļiem. Tā mērķis ir stiprināt sekundāro ambulatoro pakalpojumu sniedzēja- SIA “JELGAVAS POLIKLĪNIKA”, veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanas infrastruktūru, nodrošinot visaptverošu, ilgtspējīgu un integrētu veselības pakalpojumu sniegšanu, lai mazinātu infekciju slimību izplatību un veicinātu epidemioloģisko prasību ievērošanu.

Īstenojot projektu, Poliklīnikā tiks atjaunots vecais kravas lifts to nomainot pret jaunu pasažieru pārvadāšanas liftu. Jaunais lifts nodrošinās pasažieru patstāvīgu pārvietošanos atšķirībā no vecā kravas lifta. Šāda infrastruktūras pilnveidošana uzlabos poliklīnikas klientu pārvietošanās iespējas starp ēkas stāviem un korpusiem, kā rezultātā pieejamāki kļūs arī poliklīnikā sniegtie pakalpojumi ikvienam tās apmeklētājam, tajā skaitā arī personām ar kustību traucējumiem un vecākiem ar bērnu ratiņiem.

Papildus lifta atjaunošanai vēl lielāki darbi paredzēti ķirurģijas infrastruktūras modernizācijā. Projektā paredzēts veikt pārbūves darbus esošajā operāciju blokā. Pēc pārbūves šeit izveidojot divas operāciju zāles, palīgtelpas, kabinetu mediķiem un pēcoperāciju palātas, tādējādi paplašinot Poliklīnikas sniegto pakalpojumu klāstu un uzlabojot klientu piekļuvi tiem.

Projektu paredzēts īstenot līdz 2024.gada 1.septembrim. Projekta kopējās attiecināmās izmaksas 251 015,91 EUR, no kurām 205 286,00 EUR ir AF finansējums, bet 45 729,35 EUR Poliklīnikas finansējums.

Informāciju sagatavoja

Projekta vadītāja

Una Ržepicka

Click to listen highlighted text!