Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.   Click to listen highlighted text! Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.

PRF injekcijas veselībai un skaistumam

Jelgavas poliklīnika saviem klientiem piedāvā PRF (Platelet Rich Fibrin) ar trombocītiem bagātināta fibrīna injekcijas veselībai un skaistumam.

PRF (Platelet Rich Fibrin) ar trombocītiem bagātināta fibrīna injekcijas ir droša metode, jo fibrīns tiek iegūts no paša pacienta asinīm.

Procedūras laikā pacientam tiek noņemts neliels daudzums asiņu, kuras tiek centrifugētas un tiek atdalīta asiņu daļa, kura satur fibrīna matriksu, kurš savukārt audos palīdz piesaistīt augšanas faktorus un palielinoties to koncentrācijai šūnās, veicina audu atjaunošanās procesu.

I-PRF sastāvā esošās šūnas – trombocīti, leikocīti, limfocīti, monocīti, neitrofīli un cilmes šūnas (no perifērās asinsrites) koncentrējas uz fibrīna matricas. I-PRF injekcijas nodrošina ilgtermiņa audu atjaunošanos bez balkusparādībām.

Jaunākie pētījumi liecina, ka fibrīna matrica vienmērīgi, kaskādes veidā izdala asins šūnu augšanas faktora koncentrātu, kas divu nedēļu laikā stimulē kalogēna sintēzi un apasiņošanu.

 

Jelgavas poliklīnikā PRF metodi pielieto:

  • traumatoloģijā – ortopēdijā;
  • zobārstniecībā;
  • dermatoloģijā;
  • estētiskajā medicīnā.

 

Vairāk par PRF metodes pielietojumu lasi šeit:

 

 

Click to listen highlighted text!