Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.   Click to listen highlighted text! Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.

Galvenais ārsts – daktere Dace Kārkliņa

No 1.decembra SIA “Jelgavas poliklīnika” galvenā ārsta amatā stājusies daktere Dace Kārkliņa.

Dr.Kārkliņa ir sertificēta alergoloģe un SIA “Jelgavas poliklīnika” pacientus pieņem jau kopš 2009.gada. Taču no decembra sākusi pildīt galvenā ārsta amata pienākumus. “Pieņemt šādu lēmumu, tas noteikti ir solis ārpus manas komforta zonas,” norāda daktere, taču ir apņēmības pilna veikt sev uzticētos pienākumus ar visaugstāko atbildību.

Kārkliņa jaunajā amatā par prioritāti izvirza uz pacientiem orientētu veselības aprūpi, vienlaikus ņemot vērā, arī darbinieku vēlmes un vajadzības. “Mērķis ir mēģināt radīt visiem – gan pacientiem, gan poliklīnikas personālam – patīkamu vidi. “Jelgavas poliklīnika ir iestāde, kas uzņēmusi kursu uz attīstību. Stājoties jaunajā amatā, vēlos turpināt virzīties uz nosprausto mērķi,” norāda ārste. Viņa ir pārliecināta, ka jebkura mērķa sasniegšana ir komandas darbs, līdz ar to būtiska ir arī iestādes darbinieku sadarbība.

Dr.Kārkliņa absolvējusi RSU Medicīnas fakultātes Pediatrijas nodaļu, pēcāk turpinājusi iegūt zināšanas alergoloģijā. Paralēli profesionālajai darbībai, Dr.Kārkliņa ir Latvijas Alergologu Asociācijas biedre, Latvijas Bērnu pneimonologu un alergologu biedrības biedre, Latvijas Pediatru Asociācijas biedre.

SIA “Jelgavas poliklīnika” galvenā ārsta pakļautībā ir iestādes ārstniecības daļas struktūrvienību vadītāji, ārsti un speciālisti. Amata pienākumos ietilpst vadīt, organizēt un kontrolēt iestādes ārstniecisko darbu, uzturēt un pilnveidot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu, kā arī veikt ārstniecības procesu pārraudzību un analīzi.

Pacientu ievērībai: Pildot galvenā ārsta pienākumus, Dr.Kārkliņa turpinās strādāt par alergoloģi un  pieņems pacientus.

 

 

 

Click to listen highlighted text!