Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.   Click to listen highlighted text! Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.

3.stāva kase

Kasē pacienti var norēķināties par medicīnas pakalpojumiem, kā arī pierakstīties uz pieņemšanu pie ģimenes ārsta, speciālista vai pieteikties citiem medicīnas pakalpojumiem, kas pieejami poliklīnikā.
Kases darba laiks ir darba dienās no 8:00 – 16.30.

3. stāvs poliklīnikā ir viens no pacientu apmeklētākajiem – tur pieejams endokrinologi, acu ārsti, kardiologi, dermatologi un ginekoloģijas un dzemdību speciālisti, kā arī dažādi funkcionālie izmeklējumi.
Jāpiebilst, ka 1. stāva reģistratūra turpina darbu ierastā režīmā – tāpat kā līdz šim, tur ir iespēja pierakstīties pie ģimenes ārstiem, speciālistiem vai pieteikties citiem medicīnas pakalpojumiem.

Lai pierakstītos pie ģimenes ārsta, iespējams sazināties ar poliklīniku pa tālruni 27885002. Savukārt, lai pieteiktos maksas medicīnas pakalpojumiem, jāzvana pa tālruni 26649911.

Click to listen highlighted text!